باید از جوانان در عرصه تولید استفاده کرد/ کیفیت محصولات پارس خودرو رضایت بخش است

باید از جوانان در عرصه تولید استفاده کرد/ کیفیت محصولات پارس خودرو رضایت بخش است

چاپ  |  ارسال به دوستان  |  PDF

معاون هماهنگ کننده دفتر نماینده ولی فقیه در بسیج:
باید از جوانان در عرصه تولید استفاده کرد/ کیفیت محصولات پارس خودرو رضایت بخش است

دومين همايش توانمندسازي فرماندهان و مديران بسيجي كارخانه جات و كارگران استان تهران با حضور معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج به ميزباني پارس خودرو برگزار شد.
 در اين مراسم كه سرهنگ وحيد تيموري فرمانده بسیج کارخانجات تهران، ميرجواد سليماني مديرعامل گروه سايپا و ناصر آقامحمدي مديرعامل شركت پارس خودرو و ٢٠٠ نفر از  فرماندهان و مديران بسيج كارخانه جات و كارگري تهران  نیز حضور داشتند، سردار مهران طهماسبي با اشاره به رشادت هاي رزمندگان در دوران جنگ گفت: در دوران جنگ رزمندگان ما با شرايط سختي به ميدان رفتند زيرا كشور آمادگي جنگي نداشت، اما وقتی صحبت از همت و تلاش است راه ها باز می شود.
وی افزود: در دوران جنگ فرماندهان وقتي ديدند محدوديت ها زياد است به جواناني مثل شهيد حسن باقري اعتماد كردند. امروز هم بايد در حل مشكلات كشور چه در حوزه اقتصاد و چه در صنعت به جوانان اعتماد كنيم.
معاون هماهنگ کننده دفتر ولی فقیه تصریح کرد: شخصا در دوران گذشته تجربه فعالیت های صنعتی در حوزه خودرو را نیز داشته ام و می دانم در همین شرکت های خودروسازی جوانان دانشمندی هستند که می توانند گره ها را باز کنند.
سردار طهماسبی در خصوص فعالیت های شرکت پارس خودرو نیز گفت: پارس خودرو شرکت خوش نامی است که شخصا از محصولات این شرکت استفاده می کنم و از کیفیت آن نیز رضایت کامل دارم. وی همچنین در پایان گفت: ظرفیت های پارس خودرو بسیار بالاست و انشالله با عزمی که در این شرکت وجود دارد می توان بر مشکلات غلبه کرد.