بهره وری در تولید در دستور کار

بهره وری در تولید در دستور کار

چاپ  |  ارسال به دوستان  |  PDF

برگزاری گردهمایی رؤسا و مدیران حوزه تولید پارس‌خودرو /افزایش بهره‌وری در تولید در دستور کار

گردهمایی رؤسا و مدیران تولید، مهندسی و کیفیت با حضور قائم‌مقام اجرایی شرکت و جمعی از معاونین و مدیران برای بهره‌وری در تولید برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی پارسخودرو ، ناصر تاران قائم‌مقام اجرایی مدیرعامل، ضمن تشریح بهره‌وری در سازمان و آثار و نتایج آن به توصیه‌هایی برای اجرای بهینه آن و افزایش و انتقال آن به پرسنل شرکت پرداخته و از روسا خواست در این زمینه به افزایش فعالیت‌های خود مبادرت کنند.
وی ضمن برشمردن نقش روسا و روال کارها در خط تولید اظهار امیدواری کرد با برنامه‌ریزی‌های در دست اقدام بهره‌وری در پارس‌خودرو بیش‌ازپیش نهادینه شود.
محمد اوجانی معاون تولید نیز در جریان گردهمایی ضمن خوش‌آمد گویی به شرکت‌کنندگان گفت: هر سازمانی دارای فراز و نشیب است و شرکت ما نیز با توجه به تحریم‌های اجرایی در حال گذران از این دوران سخت است.
وی عملیاتی‌ترین بخش سازمان را روسای آن دانست و خواستار شروع ارتقاء بهره‌وری از این سطح سازمانی شد.
معاون تولید، روی کاهش موارد مصرفی و مدیریت آن‌ها تأکید کرد و گفت: باید در رنگ، تعمیرات نگهداری، انرژی، نشتی هوای فشرده، ساده‌سازی فرآیندها و ضایعات مراقبت کرد.
وی کایزن، خلاقیت و پیشنهاد‌های کارکنان را از کلیدی‌ترین موارد پیش رو برای خروج از وضعیت کنونی عنوان کرده و انتقال مسائل و کار به اپراتورها، ایده سازی در نیروی انسانی و استفاده از توانایی‌های افراد را در جهت توسعه و پیشرفت شرکت بیان کرد.
مراحل رفع ایرادات به‌صورت تصویری و تقدیر از پرسنلی که در نمایشگاه ایده و خلاقیت (نخبگان) که توسط داوران انتخاب‌شده بودند، همین‌طور بازدید از کارگاه‌های مدیریت ساخت و ابزار شرکت از برنامه‌های پایانی این گردهمایی بود