بسیجیان همواره پیشرو عرصه های مهم کشور بوده اند

بسیجیان همواره پیشرو عرصه های مهم کشور بوده اند

چاپ  |  ارسال به دوستان  |  PDF

 معاون سرمايه انساني بسيج سپاه حضرت محمد رسول (ص) تهران بزرگ:بسيجيان همواره پيشرو عرصه هاي مهم كشور بوده اند 

همايش توانمندسازي فرماندهان و مديران سازمان بسيج كارگران و كارخانه های تهران بزرگ به میزبانی شركت پارس خودرو برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومي پارس خودرو،  همايش توانمندسازي فرماندهان و مديران سازمان بسيج كارگران و كارخانه های تهران بزرگ با حضور 220نفر از فرمانده هان پایگاه های بسیج کارخانه های تهران به منظور توانمندسازي، سازماندهي و هوشياري پايگاه هاي بسيج كارگري و كارخانه ها در حوزه نيروي انساني ،در پارس خودرو برگزار شد.
در این همایش سرهنگ حميد مرام معاون سرمايه انساني بسيج سپاه حضرت محمد رسول (ص) تهران بزرگ گفت: در بسيج بن بست وجود ندارد و بسيجيان همواره پيشرو عرصه هاي مهم كشور بوده اند.
 وي افزود: در شرايط كنوني و با توجه به تحریم های اقتصادی و سیاسی ایران, بسيجيان نقش مهمتري دارند و در بحث سازماندهي نیرواتس انی بايد دقيق تر عمل كنیم
وی تصريح كرد: بسیج مستضعفین به تشکلی کارآمد تبدیل شده که علاوه بر خنثی کردن تهدیدات همه‌ جانبه دشمن، در تمام عرصه‌های اجتماعی، علمی، فرهنگی، ورزشی مورد نیاز کشور حضوری فعال و موثر دارد.
معاون سرمايه انساني بسيج سپاه حضرت محمد رسول (ص) تهران بزرگ خاطرنشان کرد:نیروی انسانی در هر سازمان,نهاد و ارگانی مهمترین بخش آن سازمان است و فرماندهان می بایست در بخش نيروي انساني و مسائل مربوط به سوابق نيروهاي بسيجي دقيق تر عمل كنند.
بنابراین گزارش سرهنگ وحید تیموری فرمانده سازمان بسیج کارگران و کارخانه های تهران بزرگ با بیان این مطلب که بسیجی تفکری است که نه تنها فرد، بلکه جامعه  را می‌تواند متحول کند افزود: اگر هرجامعه‌ای بتواند تفکربسیجی را در بین مردمانش اشاعه دهد، دروازه‌های پیشرفت برآن گشوده خواهند شد و شکوفه‌های پیروزی و نشاط برآنها لبخند خواهد زد.
وی تصریح کرد:تفکر بسیجی دارای شاخصه‌هایی از جمله ایثارگری، زهد و قناعت، تواضع و صمیمیت، ابتکار و خلاقیت، عزت نفس، گمنامی و دوری از شهرت طلبی، مدیریت و تدبیر شایسته، غیرت و جوانمردی، تعهد و وفاداری، صبر و پایداری می‌باشد که همگی درفرهنگ و تفکر بسیجی از درخشندگی خاصی برخوردارند.
در این مراسم که 220 نفر از فرماندهان پایگاه های بسیج کارخانه های تهران حضور داشتند محمدصادق زواره رئیس اداره روابط عمومی و فرمانده بسیج پایگاه شهید صفدری شرکت پارس خودرو ضمن خیر مقدم به میهمانان به ارائه گزارش عملکرد پایگاه بسیج شهید صفدری پرداخت و افزود: با فراگیر شدن روحیه بسیجی در جامعه  می توان در برابر مشکلات اقتصادی مقاومت کرد .
وی افزود: امنيت، آرامش و اقتدار كشور مدیون فداكاري و ایثار بسيجيان بوده كه همواره پشتيبان كشور هستند و امنیت و اقتدار ایران اسلامی مرهون تلاش های این عزیزان است.
گفتنی است همايش توانمندسازي فرماندهان و مديران سازمان بسيج كارگران و كارخانه های تهران بزرگ با حضور 220نفر از فرمانده هان پایگاه های بسیج کارخانه های تهران به میزبانی پارس خودرو برگزار شده است.