اقدامات بی نظیر پارس خودرو در مبارزه با مواد مخدر باید الگو سایر شرکت ها شود

اقدامات بی نظیر پارس خودرو در مبارزه با مواد مخدر باید الگو سایر شرکت ها شود

چاپ  |  ارسال به دوستان  |  PDF

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: اقدامات و فعالیت های شرکت پارس خودرو در زمینه پیشگیری و درمان اعتیاد به مواد مخدر بسیار ارزنده و قابل تامل است و اقدامات این شرکت در زمینه مبارزه با مواد مخدر باید به الگویی برای سایر شرکت ها و سازمان ها تبدیل شود.
به گزارش روابط عمومی پارس خودرو, همایش پیشگیری از اعتیاد با حضور رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ، معاون اجتماعی مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ، قائم مقام اجرایی مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران پارس خودرو در این شرکت برگزار شد.
در این  مراسم سرهنگ محمد بخشنده ضمن ابراز خرسندی از اقدامات و فعالیت های پارس خودرو در حوزه اعتیاد و مواد مخدر گفت: بسیاری از سازمان ها و نهادها برای مبارزه با مسئله اعتیاد و مواد مخدر از ستاد مبارزه با مواد مخدر بودجه می گیرند و این در حالی است, در شرکت پارس خودرو به صورت خاص و خود جوش به مسئله اعتیاد و مواد مخدر پرداخته شده است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ افزود:طی 7سالی که اینجانب افتخار خدمت به مردم و مسئولیت ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران را دارم کمتر جایی را دیده ام که در سطح مدیریت ارشد سازمان به منظور سالم نگه داشتن محیط کار، برای همکاران و کارکنان خود وقت و هزینه اینچنینی گذاشته باشد.
وی افزود: اقدامات پارس خودرو در پیشگیری, درمان وحمایت از بهبود یافتگان در سطح تمامی شرکت های  صنعتی بی نظیر است.
در این مراسم مهندس شهرام احمدیان قائم مقام اجرایی مدیرعامل پارس خودرو به تشریح اقدامات و فعالیت های انجام شده درحوزه پیشگری و درمان مواد مخدر پرداخت و گفت: ما در پارس خودرو یک وظیفه اجتماعی برای خودمان متصور هستیم و صرفا به تولید خودرو نمی پردازیم بلکه عمل به مسئولیت های اجتماعی به بهترین شکل در دستور کار ما قرار دارد.
وی افزود: مدیریت عامل پارس خودرو نگاه ویژه ای به پیشگیری از گسترش مصرف مواد مخدر و همچنین درمان افراد بیمار به مصرف مواد مخدر دارد و به همین منظور کمیته ای با حضور مدیریت های حراست, ارتباطات و ایمنی, بهداشت و محیط زیست در پارس خودرو تشکیل شده تا به صورت متمرکز و کارشناسی شده به این موضوع پرداخته شود تا افراد بیمار بدون واهمه درمان شده و به جامعه و محل کار برگردند.
قائم مقام اجرایی مدیرعامل پارس خودرو با بیان این مطلب که اعتیاد علاوه بر تهدید سلامت جسم و روان افراد، برجنبه های اجتماعی و اقصادی جامعه نیز اثرات زیان آور و غیر قابل جبرانی وارد می سازد تصریح کرد: آموزش و آگاهی دادن به افراد از مضرات و معایب مواد مخدر نقش بسزایی در بازدارندگی افراد از ابتلا به مصرف مواد مخدر دارد و با آموزش می توان از ابتلا افراد در جامعه به مصرف مواد مخدر جلوگیری کرد.
وی خاطرنشان کرد: شرکت پارس خودرو برای تمامی بهبود یافتگان طرح های حمایتی ویژه ای در نظر گرفته و در تمام سطوح این افراد ضمن برخورداری از تمام حقوق و مزایای سایر پرسنل از طرح های حمایتی ویژه ای نیز بهره مند می شوند.