درخشش پارس خودرو در حوزه بهره وری گروه سایپا

درخشش پارس خودرو در حوزه بهره وری گروه سایپا

چاپ  |  ارسال به دوستان  |  PDF

 روز گذشته طی مراسمی منتخبین حوزه بهره وری در گروه خودروسازی سایپا با حضور مدیران و معاونان این گروه معرفی شدند. در این مراسم شرکت پارس خودرو در 4 بخش, با کسب 3 ستاره توانست  عنوان برترین شرکت را به خود اختصاص دهد. 

به گزارش روابط عمومی پارس خودرو, بهزادرضی زاده مدیر آموزش شرکت پارس خودرو در این خصوص گفت: تلاش همکاران ما باعث شد شرکت پارس خودرو در بخش نظام آراستگی (5S) بتواند به بهترین عنوان دست پیدا کند. ضمن این که در بخش نظام پیشنهادات نیز در میان شرکت های گروه بهترین جایگاه را به دست آوریدم. 
وی در خصوص دیگر عناوین به دست آمده توسط پارس خودرو نیز افزود: خوشبختانه در بخش بهره وری اتوماسیون حوزه تولید نیز بهترین عنوان به پارس خودرو رسید و در آخر طرح بهبود بهره وری تصفیه خانه پارس خودرو به عنوان بهترین طرح انتخاب شد. 
البته غرفه پارس خودرو نیز در خلال نمایشگاه بهره وری که از 30 اردیبهشت تا 2 خرداد در سایپا برگزار شد، توانست از دید بازدید کنندگان بهترین غرفه لقب بگیرد. زیرا ما در این غرفه سعی کردیم تا حد امکان هر کدام از تجهیزات و قطعات پروژه های بهره وری اجرا شده در شرکت را به نمایش بگذاریم که بسیار مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت. 
مدیر آموزش تصریح کرد: امروز در پارس خودرو به نقطه ای از بهره وری رسیده ایم که می توانیم به دیگر شرکت های گروه نیز مشاوره بدهیم. این مهم به خصوص با توجه به فرآیند اتصال که اخیرا در گروه سایپا فعال شده است، می تواند بستر مناسبی برای استفاده از تجارب پارس خودرو باشد. وی در پایان گفت: پارس خودرو امروز در حوزه بهره وری می تواند عصای دست گروه خودروسازی سایپا باشد.