گرامیداشت روز جانباز در پارس خودرو برگزار شد

گرامیداشت روز جانباز در پارس خودرو برگزار شد

چاپ  |  ارسال به دوستان  |  PDF

همزمان با خجسته سالروز ولادت حضرت اباالفضل عباس (ع) و روز جانباز مراسم تجلیل از جانبازان هشت سال دفاع مقدس با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد در پارس خودرو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی: همزمان با سالروز ولادت حضرت عباس علیه السلام و روز جانباز در پارس خودرو پس از دیدار و سرکشی از جانباز بازنشسته مختار آشوری مراسمی با حضورمهندس ناصر آقامحمدی مدیرعامل ، معاونین و مدیران و جمعی از جانبازان شاغل در قسمت های تولیدی و ستادی پارس خودرو برگزار شد.

مهندس ناصر آقامحمدی ضمن عرض تبریک اعیاد شعبانیه با بیان اینکه جانبازان، سند زنده ایثارگری هستند و باید جایگاه و حرمت جانبازان در جامعه حفظ شود،گفت: جانبازان به عنوان سندهای افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی شایسته هرگونه خدمت رسانی و تکریم می باشند.

وی افزود : بدون شک تکریم و تجلیل از جانبازان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش بسیار مؤثری داشته واز اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

در ادامه مهندس آقامحمدی با اشاره به شرایط موجود تولید محصولات در شرکت تصریح کرد: با وجود تمام فشارهای ناشی از تحریم و شرایط اقتصادی، امیدواریم امسال در بخش تولید و اقتصاد کشور شاهد شکوفایی و رونق بیشتری باشیم و با تمام وجود از لحاظ تکنیک های فنی و مهندسی و همچنین کار و تلاش همکاران عزیز در عرصه تولید محصولات با کیفیت بتوانیم سهم کوچکی  در رشد و توسعه صنعت کشور برداریم.

در پایان این مراسم از جانبازان شاغل در بخش های مختلف شرکت به رسم یادبود قدردانی ‌شد.