فروش ویژه محصولات پارس خودرو در نمایشگاه تبریز

فروش ویژه محصولات پارس خودرو در نمایشگاه تبریز

چاپ  |  ارسال به دوستان  |  PDF

فروش ويژه محصولات شرکت پارس خودرو به مناسبت نمايشگاه بين المللي خودرو و صنايع وابسته در تبریز آغاز شد.

مدیر فروش شرکت پارس خودرو گفت: فروش ويژه محصولات توليدي شركت پارس خودرو با هدف پاسخگويي به نياز مشريان در شهر تبریز آغاز شده است.

حسین روانبد تنوع فروش را یکی از ویژگی های این طرح دانست و ادامه داد خودروهاي توليدي شرکت پارس خودرو شامل انواع تندر 90، مگان، ماکسیما، رونیز و پیکاپ در اين نمايشگاه پیش فروش خواهد شد.

وی افزود تسهیلات ویژه و استثنایی نیز برای خریداران محصولات شرکت پارس خودرو در طول برگزاری نمایشگاه خودرو تبریز در نظر گرفته شده است که به زودی از طریق نمایندگی های مجاز فروش شرکت پارس خودرو در استان آذربایجان شرقی اعلام خواهد شد.

مدیر فروش شرکت پارس خودرو ادامه داد: تنوع فروش از ويژگي های اين طرح است و افزود: شرکت پارس خودرو جهت پاسخگوئي به خواسته هاي مشتريان شرايطي فراهم كرده است که مشتریان محترم با حداقل موجودي امكان خريد محصولات اين شركت به صورت، پيش فروش، فروش فوري، استفاده از تهسيلات بانكي، اقساط و سرمايه گذاري داشته باشند.

روانبد در پایان با اذعان به استقبال مشتريان از روش هاي فروش پارس خودرو گفت: تنوع محصولات عرضه شده، برنامه ريزي و كيفيت محصولات پارس خودرو در اين گونه فروش ها نشان مي دهد كه در چند روز اول ثبت نام استقبال چشمگيري از فروش ویژه نمایشگاه تبریز صورت خواهد گرفت.