فروش محصولات پارس خودرو اینترنتی شد

فروش محصولات پارس خودرو اینترنتی شد

چاپ  |  ارسال به دوستان  |  PDF

شركت پارس خودرو به منظور كنترل بازار خودرو، كاهش زمان فروش، حذف نارسايي و واسطه‌گري‌ها، تحويل به موقع خودرو و همچنین دسترسی یکسان و عادلانه کلیه هموطنان گرامی به محصولات این شرکت، طرح فروش اينترنتي خود را آغاز كرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی پارس خودرو، امکان درج دقیق اطلاعات خودروهای موجود در سایت فروش اینترنتی بلافاصله پس از تولید خودرو، امکان بازدید روند تولید خودروها به صورت همزمان، ايجاد شرايط يكسان و عادلانه براي خريد، صرفه‌جويي در هزينه‌ها، کاهش رفت و آمد، كاهش زمان خرید، افزايش كيفيت فروش و حذف کلیه سیستم های واسطه گری از مهمترين مزاياي طرح فروش اينترنتي پارس خودرو است.
بر اساس این گزارش، با اجراي اين طرح مردم مي‌توانند از درون منزل براي خريد خودروي موردنظر خود با حق انتخاب رنگ، مدل، و سایر شرایط دلخواه اقدام كنند و از میزان تاخیر در فروش سنتی به میزان قابل توجهی کاسته خواهد شد.این گزارش حاکی است با در نظر گرفتن سرعت اینترنت های خانگی که دارای حداقل سرعت می باشند و در پر ترافیک ترین ساعات، خرید خودرو به صورت اینترنتی از سایت شرکت پارس خودرو تنها 5 دقیقه به طول خواهد انجامید.
بنا بر این گزارش با توجه به پروتکل های امنیتی خاص مورد استفاده در این پروژه، کلیه پرداخت های مشتریان در فضایی کاملا امن صورت می پذیرد. به نحوی که امکان هیچگونه دخل و تصرفی در هر یک از مراحل پرداخت و دریافت وجود ندارد و کلیه مشتریانی که دارای حساب در بانکهای عضو شبکه شتاب می باشند می توانند به راحتی عملیات مربوط به انتقال وجه را از حساب خود به یکی از حسابهای مندرج در سایت پارس خودرو انجام دهند. در این گزارش آمده است با توجه به استفاده از سیستم های اطلاع رسانی ویژه نظیر پیامک، ایمیل و همچنین تخصیص فضای خصوصی، شناسه و رمز عبور اختصاصی به هر یک از مشتریان در سایت پارس خودرو که به صورت محرمانه در اختیار کاربران قرار می گیرد، مشتریان می توانند کلیه عملیات صورت گرفته از ثبت نام تا زمان تخصیص و تحویل خودرو مورد نظر خود را دقیقا پیگیری کنند.
در پایان این گزارش آمده است یکی از ویژگی ها و وجه تمایز سیستم فروش اینترنتی شرکت پارس خودرو با سایر خودروسازان در ایجاد بخش ویژه ای با نام مشتری مداری است. در این سیستم که بزودی به مرحله بهره برداری خواهد رسید، مشتریان محترم با توجه به جداول مندرج در سایت، شرایط پیشنهادی خود را اعم از انتخاب نوع و تیپ خودرو، میزان پیش پرداخت، میزان توانایی پرداخت اقساط ماهیانه، و مشخصات فردی خود را وارد می کنند که پس از بررسی سیستمی شرایط مندرج، بلافاصله تاریخ تحویل، نوع خودرو و شرایط مالی مورد تایید شرکت پارس خودرو به اطلاع مشتریان رسانده می شود.