پارس خودرو نوروز 92 را به خودروسازان تبریک گفت

پارس خودرو نوروز 92 را به خودروسازان تبریک گفت

چاپ  |  ارسال به دوستان  |  PDF

شرکت پارس خودرو فرارسیدن نوروز باستانی و بهار طبیعت را به تمامی شرکت های خودروساز، قطعه سازان و صنایع وابسته خودروسازی کشور تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت پارس خودرو، در سال 1391 شرکت پارس خودرو علی رغم فراز و نشیب های فراوان و وجود مشکلات حاکم بر صنعت کشور از جمله محدودیت های بین المللی، نوسانات نرخ ارز و همچنین محدودیت های داخلی توانست به همت کارکنان توانمند و صاحب فکر خود، دستاوردهای ارزشمندی را کسب کند.
بنابراین گزارش، شرکت پارس خودرو در یک سال گذشته موفق به کسب عناوین برتر در رنکینگ شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران شده و ضمن دریافت نشان سبز و عنوان EXCEPTIONAL از شرکت رنو فرانسه، دستاوردهایی همچون گواهینامه مدیریت یکپارچه IMS، گواهینامه بین المللی جایزه کیفیت برتر از مرکز استانداردهای کانادا-ICS GROUP، لوح تقدیر و تندیس جشنواره تولید ملی – افتخار ملی، تندیس بلورین جایزه تعالی سازمانی و همچنین تندیس طلایی بنیانگذار صنعت خودروسازی کشور را  کسب کرد.
این شرکت در پایان برای تمامی صنایع کشور بالاخص شرکت های خودروساز حرکت در مسیر تعالی سازمانی و رشد و پیشرفت در تمامی عرصه های کاری را آرزو کرده و امیدوار است سال آتی، سال اعتلای صنعت کشور، همراه با افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز باشد.